top of page

Dítě Luny je prostor, kde v příjemném prostředí nakoupíte vše, co potřebujete, pokud je pro Vás důležité zdraví Vašich dětí a udržitelný životní styl.
Přijďte si k nám vybrat pro své dítko moderní látkové pleny, šátky, nosítka a doplňky na nošení dětí, včetně oblečení nebo capáčků. Najdete u nás i přírodní kosmetiku, vybavení pro ekologickou domácnost a hygienu a také tematickou literaturu. 
Jsme místem přátelským k rodině. Naše kojicí křesla jsou Vám kdykoli k dispozici, stejně tak u nás můžete v klidu své dítko přebalit. Na větší dítka čeká houpací koník a další hračky, tak aby si rodiče mohli v klidu vše prohlédnout. A kdo si nevybere na místě, může si vybranou literaturu, šátky, či nosítka zapůjčit s sebou domů.
Průběžně pro Vás připravujeme přednášky, kurzy                 a pravidelná setkávání s mnoha zajímavými tématy, týkajících se péče o děti, zdravého nošení dětí, přebalování, kojení, těhotenství, porodu a na to navazující, stále více žádaná ženská témata.
Najdete nás v centru Třebíče na Karlově náměstí.
Bezbariérový vstup přes dvorní trakt oblíbené kavárny Salsa.
Platba kartou a slevy pro věrné zákazníky samozřejmostí.

noseni
NOŠENÍ DĚTÍ

Máme pro Vás připraveny nosítka Manduca a Kibi a nosítka vhodná již od narození: Caboo a Storchenwiege. Šátky nabízíme od značek Didymos, Storchenwiege, Moisha, Vatanai a LoktuShe. Pokud si nevyberete z nabízených barev a vzorů nebo velikostí, můžeme spolu ve vzorníku vybrat a následně objednat jiný vhodný šátek těchto značek.

Také Vám nabízíme za mírný poplatek zapůjčení vybraných šátků a nosítek s sebou domů a pokud si následně šátek či nosítko vyberete, půjčovné Vám nebude účtováno.

prebalovani
ZDRAVÉ PŘEBALOVÁNÍ

Přijďte si vybrat z nádherných vzorů moderních látkových plen pro svoje děti, nebo jen doplnit svoji látkovou výbavu o další kousky. Ať už potřebujete svrchňáky, kalhotkové plenky, tréninkovky, vkládačky, separačky nebo klasické čtvercovky - vše máme stále skladem. A pokud jsou Vám tyto termíny naprosto neznámé, nechte si v prodejně přímo poradit nebo se k nám vypravte kurz, kde Vám naše látkovací poradkyně se vším poradí a pomůže sestavit výbavičku na míru pro Vás a Vaše děťátko.

Plenky jsme pro Vás připravili od značky Petit Lulu a Bamboolik, nechybí ani nestárnoucí klasika čtvercové pleny od firmy Kikko, a to sněhově bílé i jejich nebělená ekoverze.

Podlenkovou péči můžete vyřešit pomocí výrobků firem Eone (Medvídek, Perlička, Lalium) a Nobilis Tilia (Olinka, Leontýna).

 

ekodomacnost
EKODOMÁCNOST

Přírodní kosmetiku Vám nabízíme od české firmy Nobilis Tilia, vyrábějící přírodní certifikovanou kosmetiku a biokosmetiku. V sortimentu kosmetiky máme i další vybrané produkty českých značek Libebit, Eone a Mydlitto.

V domácnosti využijete na mytí, praní a úklid voňavou ekodrogerii značky Yellow and Blue od firmy Tierra Verde. Od této firmy máme také v sortimentu výrobky z heboučké biobavlny, např. nadýchané ručníky, kapesníky, utěrky, ložní prádlo a síťovky na Váš nákupy.

Ze sortimentu dámské hygieny Vám nabízíme dámské látkové vložky ella´s house  a gaia pads od firmy Tierra Verde. A od stejnojmenné firmy u nás najdete i menstruační kalíšky.

Doplnili jsme sortiment o jednorázové vložky a tampony značky Masmi, které jsou vyrobeny z biobavlny bez dodatečných chemikálií.  A nově jsme do sortimentu také zařadili tampony z mořské houby.

Pokud hledáte něco ze sortimentu No Poo, jistě od nás také neodejdete s prázdnou.

zdravi
botky

Tinktury firmy Nobilis Tilia, čaje pro děti a těhotné, éterické oleje.

Tělové a ušní svíce firmy Hoxi.

Oblíbené jantarové korálky.

Nejnověji jsme také zařadii mimořádně skvělé tinktury s pupeny  od Jarmily Podhorné, které jste si moc oblíbily, především jejich kůry.

literatura

Máme pro Vás připraveny capáčky od firem Capiki,  Taptapi a Afelo. Do budoucna plánujeme rozšíření sortimentu o barefoot botky pro nejmenší.

kurzy

Literatura zaměřená na výchovu dětí a ženská témata zaujme především rodiče a ženy. Přijďte si prohlédnout krásné knihy z nakladatelství Dharma Gaia a Maitrea.

Termíny přednášek a kurzů, které pro Vás v prostorech Dítěte Luny plánujeme, najdete v záložce Kurzy, přednášky, ženské kruhy v horní liště.

 

Karlovo nám. 146/9A, Třebíč

  • Facebook Social Icon
  • Grey Instagram Icon

Najdete nás v centru Třebíče na Karlově náměstí, ve dvorním traktu kavárny Salsa

Pondělí - Pátek .........10 - 17......

Telefon: 568 421 307

bottom of page